Inteligentná zásuvka - FIBARO Walli Outlet type F (FGWOF-011)

Kód: FIB_FGWOF-011-572
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€60,33 €50,28 bez DPH
Skladom - u Vás do 2 - 3 dní
Môžeme doručiť do:
26.5.2022

Inteligentná zásuvka ovládaná cez protokol Z-Wave, funguje cez centrálnu jednotku, maximálna záťaž 16A (3600W), odporúčané priemery vodičov 1.5-4.0mm2, inštalácia do elektrickej krabice 60mm, s hĺbkou 50mm, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, meranie spotreby, konektor 1x typ F, dizajnové LED osvetlenie krúžku, aplikácia v slovenčine pre Android a iOS

Detailné informácie

Podrobný popis

Fibaro Walli Outlet je prvotriedna, dizajnová zásuvka s množstvom funkcií a bezdrôtovým pripojením na komunikačnom protokole Z-Wave. Punc luxusu a špičkovému dizajnovému prevedeniu dodáva podsvietený LED krúžok, ktorý má širokospektrálne využitie. Okrem toho, že môže svietiť na Vami určenú farbu podľa aktuálneho času, rovnako môže rozsvietenou farbou signalizovať konkrétne nameranú spotrebu elektrickej energie pre pripojený spotrebič. Nie ste si istí, či ste nechali zásuvku zapnutú? Nie je nič jednoduchšie, ako si nastaviť napríklad Tyrkysovú farbu pre zapnutý stav a červenú pre stav vypnutý.

Predovšetkým komfort a kontrola

Pamätáte si ešte tie nevzhľadné predlžovačky s červeným spínačom, ktorý ste neustále zapínali a vypínali podľa potreby? Týmto časom už definitívne odzvonilo. Vďaka zásuvke Fibaro Walli Outlet môžete zapínať a vypínať pripojené spotrebiče na základe Vami určeného časového harmonogramu, na základe vašej prítomnosti v dome alebo na základe nameranej spotreby elektrickej energie. Môžete napríklad vypnúť pripojený spotrebič, ak sa práve nepoužíva, alebo ste odišli z domu a zabudli ho vypnúť. K dispozícii je prehľadná mobilná aplikácia, v ktorej môžete sledovať stav pripojených zariadení a samozrejme zásuvku ovládať, a to z ktoréhokoľvek miesta na zemi, len vďaka internetu.

Vaše zásuvky, vaše pravidlá

Nahraďte vo vašej domácnosti staré, často krát nevzhľadné zásuvky novými, modernými a hlavne praktickými zásuvkami Fibaro Walli Outlet a majte svoje výdavky elektrickej energie pod kontrolou. Vaše dieťa si nezapne počítač, hernú konzolu či televízor bez toho, aby ste o tom vedeli, prípadne, aby ste mu to sami nepovolili cez mobilnú aplikáciu. A ak sa dohrá, prípadne nemá ešte urobené domáce úlohy, zásuvky jedným kliknutím povypínajte. Vďaka tomu môžete svoje ratolesti naučiť pristupovať k povinnostiam naozaj zodpovedne a tiež sa naučia šetriť elektrickú energiu a vypínať spotrebiče, keď sa práve nepoužívajú. Ak spotrebič náhodou nechajú zapnutý dlhšie, ako si nastavíte, dostanete okamžite upozornenie na váš smartfón či tablet. Výchovná metodika je potom už len a len na vás.

Dizajn presne vo vašom štýle

V produktovej línii Fibaro Walli nájdete množstvo doplnkov a príslušenstva pre každý jeden byt či dom. Kombináciou týchto zariadení si môžete vytvoriť aj u vás doma modernú, dizajnovú a predovšetkým funkčnú inteligentnú domácnosť bez sekania, omietkovania či stavebného zásahu. K dispozícii sú luxusné vypínače s podsvietením na ovládanie svietidiel, žalúzii či roliet, bezdrôtové a prenosné vypínače na miesta bez prívodu elektriky, dátové, USB či koaxiálne zásuvky, rámiky a množstvo iného príslušenstva. Len výmenou týchto periférii získate úplne nový nádych a rozmer dizajnu pre váš príbytok, kde sa budete cítiť naozaj výnimočne.

Parametre a špecifikácie

Rozmery: Výška 86 mm, Šírka 86 mm, Hĺbka 48 mm
Zásuvka: typ F
Napájanie: 110-230V~50/60 Hz
Odporúčaná externá nadprúdová ochrana: 16A typ B istič
Odporúčané priemery vodičov: 1.5-4.0mm2
Pre inštaláciu v elektrických krabiciach: O = 60mm, hĺbka = 50mm
Operačná teplota: 0-40 °C
Operačná vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie
Maximálna zaťažiteľnosť:
16A – odporové zaťaženie
16A – žiarovky
16A – indukčné zaťaženie (cos = 0.75-0.8)
4A – pilot duty (cos < 0.35)
4A – motor
4A – elektronické predradníky
Počet zásuviek: 1
Protokol: Z-Wave
Vysielací výkon: EIRP max 6dBm
Rádiová frekvencia: 868.4 alebo 869.85 MHz EU
Dosah: približne 40m v interiéri

Dodatočné parametre

Kategória: Spínače & aktory
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie