Inteligentný svetelný vypínač - FIBARO Walli Switch (FGWDSEU-221)

Kód: FIB_FGWDSEU-221-573
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€60,33 €50,28 bez DPH
Skladom - u Vás do 2 - 3 dní
Môžeme doručiť do:
25.5.2022

Bezdrôtový nástenný vypínač, komunikačný protokol Z-Wave, funkcie zapínanie/ vypínanie jedného alebo až dvoch odlišných svietidiel, nahradí jeden klasický dvojvypínač, monitorovanie elektrickej spotreby, Nádherný a špičkový dizajn, kruhové nastaviteľné LED podsvietenie, napájanie 110-230V~50/60 Hz, menovité prúdové zaťaženie 13A na jeden kanál, 16A spolu, odporúčané priemery vodičov 1.5-4.0mm2, inštalácia do elektrických krabíc 60mm s hĺbkou 40mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Fibaro Walli Switch je nielen moderne a perfektne vyzerajúci vypínač, ale okrem iného ide o inteligentné zariadenie, ktoré v sebe ukrýva niekoľko mimoriadne užitočných funkcií. Okrem dizajnového nástenného vypínača, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru, plní úlohu opakovača signálu pre Vašu Z-Wave inteligentnú domácnosť. Inštaláciou tohto zariadenia tak získate z dizajnového hľadiska úplne nový nádych vašej chytrej domácnosti a pokryjete kvalitným signálom aj odľahlejšie či vzdialenejšie miesta. Farebný LED prúžok je navyše možné plne prispôsobiť vašim dizajnovým potrebám, prípadne mu môžete definovať aj praktickú funkčnosť. Zmenou farby môže signalizovať nameranú spotrebu elektrickej energie, prípadne stav pripojeného zariadenia či osvetlenia. Bez problémov tak už na prvý pohľad zistíte, že niekto nechal svetlo zapnuté príliš dlho a mali by ste ho vypnúť, pretože sa už viac nepoužíva. Samozrejme vypnutie pripojených spotrebičov či svietidiel môžete vykonať aj plne automaticky bez vášho vedomia, či manuálne cez svoj smartfón či tablet.

Využitie kdekoľvek a na čokoľvek

Fibaro Walli Switch môžete použiť až pre dvojicu rôznych svietidiel, okruhov či spotrebičov. Rovnako si hravo poradí aj s náročnejšou inštaláciou pre takzvané schodiskové vypínače. Okrem štandardného zapnutia/ vypnutia pripojených až dvoch zariadení, zvládne ovládať aj rôzne scény či akcie. Asociovať je možné funkciu pre jedno stlačenie, dvojité stlačenie a trojité stlačenie. Rovnako je k dispozícii pridanie funkcie pre podržanie tlačidla či jeho pustenie. Vypínač navyše tieto funkcie rozlišuje pre horné tlačidlo a spodné, čo zdvojnásobuje počet možných využiteľných akcií na ovládanie. Bez problémov si tak na jednom vypínači zapnete svetlo a napríklad odomknete či zamknete dvere, spustíte svoju obľúbenú hudbu a množstvo ďalších funkcií. A ak ste náhodou nečakane odišli z domu a nie ste si istí, či ste pozhasínali všetky svetlá, môžete si to rýchlo a jednoducho skontrolovať cez smartfón či tablet z ktoréhokoľvek miesta na zemi, len vďaka internetu.

Dizajn presne vo vašom štýle

V produktovej línii Fibaro Walli nájdete množstvo doplnkov a príslušenstva pre každý jeden byt či dom. Kombináciou týchto zariadení si môžete vytvoriť aj u vás doma modernú, dizajnovú a predovšetkým funkčnú inteligentnú domácnosť bez sekania, omietkovania či stavebného zásahu. K dispozícii sú luxusné vypínače s podsvietením na ovládanie či stmievanie svietidiel, žalúzii či roliet, bezdrôtové a prenosné vypínače na miesta bez prívodu elektriky, dátové, USB či koaxiálne zásuvky, rámiky a množstvo iného príslušenstva. Len výmenou týchto periférii získate úplne nový nádych a rozmer dizajnu pre váš príbytok, kde sa budete cítiť naozaj výnimočne.

Parametre a špecifikácia

Rozmery: Výška 86 mm, Šírka 86 mm, Hĺbka 51 mm
Napájanie: 110-230V~50/60 Hz
Odporúčaná externá nadprúdová ochrana: 10A typ B istič (EU), 13A typ B istič (Sweden)
Aktívny prvok: mikro relé µ
Odporúčané priemery vodičov: 1.5-4.0mm2
Pre inštaláciu v elektrických krabiciach 60mm, hĺbka 40mm
Operačná teplota: 0-35 °C
Operačná vlhkosť: 10–90% RH bez kondenzácie
Menovité prúdové zaťaženie: 13A na jeden kanál, 16A spolu
Počet ovládateľných záťaží: 1/2 (v továrenských nastaveniach 2)
Protokol: Z-Wave
Vysielací výkon: EIRP max 6dBm
Rádiová frekvencia: 868.4 alebo 869.85 MHz EU

Dodatočné parametre

Kategória: Vypínače & ovládače
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie