Inteligentný žalúziový vypínač - FIBARO Walli Roller Shutter (FGWREU-111)

Kód: FIB_FGWREU-111-574
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€60,33 €50,28 bez DPH
Skladom - u Vás do 2 - 3 dní
Môžeme doručiť do:
25.5.2022

Bezdrôtový nástenný vypínač, komunikačný protokol Z-Wave, ovládanie markíz, žalúzií, roliet, nahradí klasický vypínač, monitorovanie elektrickej spotreby, Nádherný a špičkový dizajn, kruhové nastaviteľné LED podsvietenie, napájanie 110-230V~50/60 Hz, Vyžadované stop mechanizmy elektronické alebo mechanické, menovité prúdové, maximálne zaťaženie 4A – pre motory s kompenzovaným účinníkom (induktívne záťaže), 13A – pre rezistívne záťaže, kompatibilné typy záťaže jedno-fázový AC motor, rezistívna záťaž, odporúčané priemery vodičov 1.5-4.0mm2, inštalácia do elektrických krabíc 60mm s hĺbkou 40mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Fibaro Walli Roller Shutter je nielen moderne a perfektne vyzerajúci vypínač určený na ovládanie žalúzií, roliet, markíz či brán, ale okrem iného ide o inteligentné zariadenie. Ukrýva v sebe totiž hneď niekoľko mimoriadne užitočných funkcií. Okrem mimoriadne atraktívneho dizajnového nástenného vypínača, ktorý dokonale zapadne do každého jedného interiéru, plní úlohu opakovača signálu pre Vašu Z-Wave inteligentnú domácnosť. Inštaláciou tohto zariadenia tak získate z dizajnového hľadiska úplne nový nádych vašej chytrej domácnosti a pokryjete kvalitným signálom aj odľahlejšie či vzdialenejšie miesta svojho príbytku. Farebný LED prúžok je navyše možné plne prispôsobiť vašim dizajnovým potrebám, prípadne mu môžete definovať aj praktickú funkčnosť. Zmenou farby môže signalizovať nameranú spotrebu elektrickej energie, prípadne stav pripojeného zariadenia. Už na prvý pohľad sa tak môžete dozvedieť, v akom stave či v akej polohe sa zariadenie nachádza a jeho stav následne môžete zmeniť či už manuálnym stlačením vypínača, alebo rýchlo a pohodlne cez mobilnú aplikáciu.

Nechajte sa zobudiť slnečnými lúčmi

Predstavte si, že vás každé ráno nezobúdzajú otravné budíky, ale príjemné slnečné lúče. Vďaka Fibaro Walli Roller Shutter si môžete nastaviť postupné zdvíhanie roliet či žalúzií, a to až do tej doby, kým nebudete hore. Každých pár minút sa posunú o maličký kúsok a tento proces sa bude opakovať dovtedy, kým nebudete hore. A ak by to náhodou nezabralo, následne sa môže postupne zapínať príjemná hudba či interiérové osvetlenie. Áno, znie to ako zo sci-fi filmu, ale s tým rozdielom, že tento film môžete mať u vás doma ako hotovú realitu, ktorú si zamilujú všetci členovia vašej domácnosti.

Vaša domácnosť, vaše pravidlá

Odišli ste z domu a vonku bude dnes riadny hic? Nechajte si automaticky vždy pri vašom odchode zavrieť rolety, žalúzie či inú tieniacu techniku a chráňte váš príbytok pred prehriatím. Nielen, že ušetríte náklady na následne chladenie, ale pocitový komfort príjemnej teploty aj v horúcich letných dňoch budete mať vždy, keď sa vrátite domov. A ak vaša chytrá domácnosť zistí, že je vonku nepriaznivé počasie, v záujme ochrany sa automaticky zasunú všetky markízi či exteriérové žalúzie, aby sa zamedzilo ich poškodeniu.

Dizajn presne vo vašom štýle

V produktovej línii Fibaro Walli nájdete množstvo doplnkov a príslušenstva pre každý jeden byt či dom. Kombináciou týchto zariadení si môžete vytvoriť aj u vás doma modernú, dizajnovú a predovšetkým funkčnú inteligentnú domácnosť bez sekania, omietkovania či stavebného zásahu. K dispozícii sú luxusné vypínače s podsvietením na ovládanie či stmievanie svietidiel, žalúzii či roliet, bezdrôtové a prenosné vypínače na miesta bez prívodu elektriky, dátové, USB či koaxiálne zásuvky, rámiky a množstvo iného príslušenstva. Len výmenou týchto periférii získate úplne nový nádych a rozmer dizajnu pre váš príbytok, kde sa budete cítiť naozaj výnimočne.

Parametre a špecifikácia

Rozmery: Výška 86 mm, Šírka 86 mm, Hĺbka 51 mm
Napájanie: 110-230V~50/60 Hz
Odporúčaná externá nadprúdová ochrana: 10A typ B istič (EU), 13A typ B istič (Sweden)
Aktívny prvok: mikro relé µ
Vyžadované stop mechanizmy: elektronické alebo mechanické
Odporúčané priemery vodičov: 1.5-4.0mm2
Pre inštaláciu v elektrických krabiciach 60mm s hĺbkou 40mm
Operačná teplota: 0-35 °C
Operačná vlhkosť: 10–95% RH bez kondenzácie
Menovité prúdové zaťaženie: 4A – pre motory s kompenzovaný účinníkom (induktívne záťaže), 13A – pre rezistívne záťaže
Kompatibilné typy záťaže: jedno-fázový AC motor, rezistívna záťaž
Protokol: Z-Wave
Vysielací výkon: EIRP max 6dBm
Rádiová frekvencia: 868.4 alebo 869.85 MHz EU
Dosah: cca 40m

Dodatočné parametre

Kategória: Vypínače & ovládače
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie