Nástenný ovládač scén - FIBARO Walli Controller (FGWCEU-201-1)

Kód: FIB_FGWCEU-201-1-576
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€50,57 €42,14 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
6.10.2022

Nástenný diaľkový ovládač, bezdrôtové pripojenie, komunikačný protokol Z-Wave 700, až dve samostatné tlačidlá, dizajnový LED podsvietený kruh zo série Fibaro Walli, nastavenie vlastného podsvietenia, ovládanie scén jedným, dvojitým a trojitým kliknutím či podržaním tlačidla, integrovaný teplotný senzor, napájanie zo siete alebo pomocou batérie ER14250 1AA 3,6 V, výdrž batérie cca 2 roky, pripevnenie obojstrannou páskou alebo pomocou skrutiek, biela farba

Detailné informácie

Podrobný popis

Fibaro Walli Controller je dizajnový a mimoriadne funkčný nástenný diaľkový ovládač, ktorý vyzerá ako moderný vypínač zo série Walli. Môžete ho umiestniť všade tam, kde nie je možné osadiť bežný vypínač, a to len vďaka obojstrannej lepiacej páske, ktorú nájdete priamo v balení. K dispozícii je tiež upevnenie pomocou skrutiek, a to pokojne aj na už existujúcu elektrikársku krabicu. O napájanie sa postará batéria typu ER14250 1AA 3,6 V, alebo na napájanie môžete použiť adaptér 5–24 V ss., LPS alebo NEC triedy 2.

 

Umiestnenie a použitie určíte Vy

Či už sa rozhodnete o nalepenie na stenu ako bežný vypínač, alebo si ho upevníte na pracovný stôl, nočný stolík, na toaletu či do špajze, využitie je naozaj širokospektrálne. Okrem štandardného zapínania svetiel či intenzity a farby osvetlenia Fibaro Walli Controller zvládne hravo nastaviť akúkoľvek scénu. K dispozícii je jedno, dve, tri stlačenia či samotné podržanie horného aj dolného tlačidla zvlášť. Každá z týchto funkcii môže spustiť inú udalosť, scénu či spotrebič.

 

Námetov na využitie je nekonečno veľa

Jedno stlačenie horného tlačidla zapne svetlo. Jedno stlačenie Spodného tlačidla môže vypnúť všetky svetlá v dome či v miestnosti. Podržaním tlačidla môžete iniciovať zníženie intenzity osvetlenia, a to pokojne na jednom svietidle, či v celej miestnosti. Dvojitým stlačením môžete napríklad aktivovať váš LED pásik a trojitým mu meniť farbu. Odchádzate z domu? Podržte dolné tlačidlo a váš dom sa ihneď môže prepnúť do away režimu, keď nie je nikto doma a automaticky prispôsobí vykurovanie, osvetlenie, zatiahne rolety či povypína určené zariadenia.

 

Zapasuje naozaj všade a hodí sa do každej domácnosti

Ak vo vašej domácnosti už máte akékoľvek zariadenia zo série Fibaro Walli, alebo nad nimi len premýšľate, určite vás potešia možnosti zladenia či spojenia viacero zariadení do jedného celku. Zariadenia ako napríklad elektrické zásuvky, Walli stmievače, vypínače, koaxiálne či USB zásuvky môžete umiestniť do dvoj či trojrámikov, ktoré dokonale zapadnú do každého moderného interiéru a Fibaro Walli Controller samozrejme nie je výnimkou. Vytvorte s vášho obyčajného domova chytrú domácnosť, ktorá dokonale funguje, vyčarí vám úsmev na tvári a ušetrí čas i mesačné náklady.

 

Parametre a špecifikácie

Napájanie Batéria a/alebo napájací zdroj
Typ batérie ER14250 1AA 3,6 V (súčasť balenia)
Typ napájacieho zdroja 5–24 V ss., LPS alebo NEC triedy 2 (nie je súčasťou dodávky)
Výdrž batérie približne 2 roky (s predvoleným nastavením a max. 10 stlačeniami za deň)
Integrovaný teplotný senzor
Prevádzková teplota 0–40°C
Prevádzková vlhkosť vzduchu 0-90% RH bez kondenzácie
Rádiový protokol Z-Wave (čip série 700)
Vysokofrekvenčné pásmo 868,0 - 868,6 MHz; 869,7–870,0 MHz
Max. vysielací výkon + 13dBm
Dosah cca 50m
Rozmery VxŠxH 86 x 86 x 20 mm
Farba biela

Dodatočné parametre

Kategória: Vypínače & ovládače
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.13 kg