AEOTEC Doorbell 6 - Zvonček (ZW162-C)

Kód: AEOE-ZW162-C-623
Neohodnotené
Značka: Aeotec
€96,99 –2 %
AEOTEC Doorbell 6 - Zvonček  (ZW162-C)
€96,99 –2 % €95,05 €79,21 bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Doorbell 6 od Aotecu urobí vaše vchodové dvere inteligentnejšími! Keďže ide skutočne o smart Doorbell stlačenie tlačidla zvončeka Doorbell 6 znamená viac než len vypočutie upozornenia, že niekto stojí pri dverách. Jeho kombinácia 105 dB reproduktora a osvetlenia 1 000 lúmenov znamená, že zvonček Doorbell 6 okamžite oznámi komukoľvek vo vašej domácnosti, že zazvoní zvonček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový zvonček Z-Wave.


Doorbel 6 je možné nastaviť v priebehu niekoľkých minút. Vnútorný zvonček a vonkajšie tlačidlo využívajú popredný štandard bezdrôtového ovládania domácnosti, Z-Wave Plus, aby bol váš domov inteligentnejší za okamih. Srdcom zvončeka Doorbell 6 je jeho zvonček. Dokáže prepojiť až 3 samostatné tlačidlá s vaším systémom Z-Wave a zaistí, že ktokoľvek je doma, vďaka kombinácii zvukových a vizuálnych upozornení vie, že niekto je pri dverách.

Vonkajšie tlačidlo


Odosielanie upozornení do zvončeka vďaka bezdrôtovému tlačidlu zvončeka Doorbell 6. S cieľom ponúknuť silný bezdrôtový dosah a 2-ročnú výdrž batérie využíva každé tlačidlo 433 MHz bezdrôtový signál s veľmi nízkou spotrebou energie, vďaka čomu signál tlačidla ľahko zaznie. Batériové napájanie, každé tlačidlo možno ľahko nainštalovať vedľa vašich dverí alebo brány pomocou obojstrannej pásky alebo malých skrutiek. Zvonček Doorbell 6, ktorý sa zvyčajne nachádza do 90 metrov od tlačidla, je schopný komunikovať s 3 samostatnými tlačidlami, čo umožňuje viacnásobné vstupy do vášho domova, aby bolo tlačidlo v dosahu.

Vytvorenie nového štandardu dverovej gule
Jednoduchý zvonček vyzerá jednoducho, avšak nie je. Keď ho urobíte bezdrôtovým, zapnete jeho tlačidlo batériou a potom vylepšíte jeho zabezpečenie pomocou 3 samostatných vrstiev šifrovania, vytvorí sa niečo, čo sa jednoducho inštaluje a jednoducho používa. Doorbell 6 sme vylepšili o všetko, čo sme sa naučili z minulých modelov. Aby sme to dosiahli, neaktualizovali sme len niekoľko funkcií – všetko sme od základov prepracovali.

Technická špecifikácia:

Akustický a vizuálny alarm
Možno použiť aj ako zvonček
30 predkonfigurovaných signálnych tónov
Až 110 db
Napájanie: 230V
Prevádzka na batérie: 1x PT502035 (400mAh) (len na premostenie)
Bezpečnostný štandard S2
Z-Wave Plus

Dodatočné parametre

Kategória: Spínače & aktory
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.34 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: