Vrátenie do 14 dní

Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

1. Napíšte nám email o požiadavke na vrátenie tovaru, zašlite na e-mailovú adresu info@smartisimo.sk s predmetom „Vrátenie + číslo objednávky“
2. Počkajte na zaevidovanie Vašej žiadosti a na ďalšie inštrukcie, ktoré Vám odošleme na e-mailovú adresu.

Najčastejšie otázky a odpovede, ktoré by vás mohli zaujímať

1. Na akú adresu mám poslať tovar, ktorý chcem vrátiť?

Tovar, ktorý nám chcete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu pošlite na adresu ktorú vám obchodné oddelenie uvedie v inštrukciách v odpovedajúcom emaile.

2. Ako to teda funguje, čo mám urobiť?

Princíp je veľmi jednoduchý. Tovar zabaľte najlepšie tak, ako Vám aj bol doručený. Následne počkajte na zaevidovanie Vašej žiadosti o vrátenie tovaru. Ako náhle bude Vaša žiadosť zaevidovaná a prijatá do nášho systému, odošleme Vám e-mail informáciami kam tovar zaslať.

3. Kedy mi vrátite za tovar peniaze?

Peniaze Vám budú vrátené do 14 dní od prijatia Vami zaslaného tovaru a vystavenia dobropisu. Peniaze budú poukázané na číslo účtu, ktoré ste uviedli vo emaili, ktoré si obchodné oddelenie vypýta.

4. Vrátite mi aj poštovné, ktoré som zaplatil/a za prvotné doručenie objednávky?

Áno. Ak odstupujete od zmluvy a vraciate všetok zakúpený tovar, Poštovné náklady vo výške najlacnejšieho prepravcu Vám samozrejme vrátime.

5. Budete ma nejakým spôsobom informovať o priebehu?

Áno. Ako náhle nám Váš tovar dorazí, zašleme Vám potvrdzujúci e-mail. Následne Vám odošleme ďalší e-mail o potvrdení vrátenia peňazí formou dobropisu.