Platba & Doprava

Máme poštovné zadarmo. Pozrite si všetky možnosti prepravy

Doručenie kuriérom na adresu: 3,49 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý 123 kuriér vám doručí zásielku priamo na adresu. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Službu zabezpečuje kuriérska spoločnosť 123 Kuriér.

Doručenie na Slovenskú poštu/ do BalíkoBOXu: 2,99 €

Vyzdvihnite si balík na Vašej pošte, alebo na pošte, ktorá vám najviac vyhovuje. Môžete si tiež vybrať doručenie do BalíkoBOXu, kde bude pre vás zásielka pripravená 24/7. V deň doručenia Vám príde SMS, v ktorej nájdete podacie číslo, adresu pošty/ balíkoboxu a dátum najneskoršieho prevzatia. Po nadiktovaní podacieho čísla na pošte Vám balík poštový pracovník vydá. Všetky zásielky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Bližšie informácie o BalíkoBOXoch a ich umiestnení nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Poštovné zadarmo! 0,00 €

Nakúpte v našom internetovom obchode aspoň za 100,-€ s DPH a akékoľvek poštovné máte úplne zadarmo!

Prehľad možností platieb

Platba v hotovosti alebo na dobierku + 1,00 €

Za objednaný tovar môžete samozrejme zaplatiť aj v hotovosti pri jeho preberaní. Prepravná spoločnosť si za manipuláciu s hotovosťou účtuje 1,00 €. Táto suma tak bude automaticky pripočítaná do ceny prepravy po dokončení Vašej objednávky. Po zaplatení Vám zvolený prepravca vystaví daňový doklad o zaplatení a prijatí čiastky.

Platba bežným bankovým prevodom na účet + 0,00 €

Po dokončení objednávky Vám na Vami zadanú e-mailovú adresu automaticky odošleme platobné údaje pre vykonanie bankového prevodu. Po prijatí Vašej platby objednávku skompletizujeme a vyexpedujeme. Platbu môžete vykonať prevodom na účet cez internet banking, vkladom na náš Fio účet alebo prevodom na pobočke ľubovoľnej banky.

Platba platobnou kartou online + 0,00 €

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránku platobnej brány Gopay, kde zadáte číslo karty, dátum expirácie a overovací CVC kód. Tieto informácie nájdete napísané priamo na vašej karte a nikde sa neukladajú. Sú poskytnuté výlučne len certifikovanej bankovej autorite. Podporované sú platobné karty Visa, MasterCard alebo Maestro.

Platba okamžitým predvyplneným bankovým prevodom + 0,00 €

Zaplaťte cez internet banking svojej banky, a to s tým rozdielom, že všetky polia ako napr. č. účtu, suma, variabilný symbol už budete mať predvyplnené. Platba nám navyše dorazí ihneď, a tak bude vaša objednávka expedovaná ešte v ten istý deň. Podporované sú platobné služby TatraPay, Sporopay, e Platby VÚB, ČSOB WebPay, Uniplatba, OTPpay a iné.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Na stránke konkrétneho produktu zobrazujeme presný dátum doručenia pre každého jedného prepravcu. V prehľadnej tabuľke sa tak vždy dozviete termín doručenia požadovaným prepravcom. Dátum doručenia sa tiež zobrazuje v nákupnom košíku vedľa každého prepravcu. Dátumy sú orientačné a platia na 99 %.