Platba & Doprava

Máme poštovné zadarmo. Pozrite si všetky možnosti prepravy

Doručenie kuriérom na adresu: 3,49 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý 123 kuriér vám doručí zásielku priamo na adresu. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Službu zabezpečuje kuriérska spoločnosť 123 Kuriér.

Doručenie na Slovenskú poštu/ do BalíkoBOXu: 2,99 €

Vyzdvihnite si balík na Vašej pošte, alebo na pošte, ktorá vám najviac vyhovuje. Môžete si tiež vybrať doručenie do BalíkoBOXu, kde bude pre vás zásielka pripravená 24/7. V deň doručenia Vám príde SMS, v ktorej nájdete podacie číslo, adresu pošty/ balíkoboxu a dátum najneskoršieho prevzatia. Po nadiktovaní podacieho čísla na pošte Vám balík poštový pracovník vydá. Všetky zásielky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Bližšie informácie o BalíkoBOXoch a ich umiestnení nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Poštovné zadarmo! 0,00 €

Nakúpte v našom internetovom obchode aspoň za 100,-€ s DPH a akékoľvek poštovné máte úplne zadarmo!

Prehľad možností platieb

Platba v hotovosti alebo na dobierku + 1,00 €

Za objednaný tovar môžete samozrejme zaplatiť aj v hotovosti pri jeho preberaní. Prepravná spoločnosť si za manipuláciu s hotovosťou účtuje 1,00 €. Táto suma tak bude automaticky pripočítaná do ceny prepravy po dokončení Vašej objednávky. Po zaplatení Vám zvolený prepravca vystaví daňový doklad o zaplatení a prijatí čiastky.

Platba bežným bankovým prevodom na účet + 0,00 €

Po dokončení objednávky Vám na Vami zadanú e-mailovú adresu automaticky odošleme platobné údaje pre vykonanie bankového prevodu. Po prijatí Vašej platby objednávku skompletizujeme a vyexpedujeme. Platbu môžete vykonať prevodom na účet cez internet banking, vkladom na náš Fio účet alebo prevodom na pobočke ľubovoľnej banky.

Platba platobnou kartou online + 0,00 €

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránku platobnej brány Gopay, kde zadáte číslo karty, dátum expirácie a overovací CVC kód. Tieto informácie nájdete napísané priamo na vašej karte a nikde sa neukladajú. Sú poskytnuté výlučne len certifikovanej bankovej autorite. Podporované sú platobné karty Visa, MasterCard alebo Maestro.

Platba okamžitým predvyplneným bankovým prevodom + 0,00 €

Zaplaťte cez internet banking svojej banky, a to s tým rozdielom, že všetky polia ako napr. č. účtu, suma, variabilný symbol už budete mať predvyplnené. Platba nám navyše dorazí ihneď, a tak bude vaša objednávka expedovaná ešte v ten istý deň. Podporované sú platobné služby TatraPay, Sporopay, e Platby VÚB, ČSOB WebPay, Uniplatba, OTPpay a iné.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Na stránke konkrétneho produktu zobrazujeme presný dátum doručenia pre každého jedného prepravcu. V prehľadnej tabuľke sa tak vždy dozviete termín doručenia požadovaným prepravcom. Dátum doručenia sa tiež zobrazuje v nákupnom košíku vedľa každého prepravcu. Dátumy sú orientačné a platia na 99 %.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie