AQARA Radiator Thermostat E1 (SRTS-A01) - Zigbee radiátorová hlavica

Kód: AQARA-SRTS-A01-1294
Neohodnotené
Značka: Aqara
€54,99 –9 %
AQARA Radiator Thermostat E1 (SRTS-A01) - Zigbee radiátorová hlavica
€54,99 –9 % €49,58 €41,32 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

AQARA Radiator Thermostat E1 je radiátorový termostat navrhnutý pre automatizáciu hydronických radiátorov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Radiator Thermostat E1 - Inteligentnejšie a pohodlnejšie ovládanie vykurovania pre váš domov.

Spoločnosť Aqara oficiálne predstavila svoj najnovší produkt, Radiátor Thermostat E1, na automatizáciu hydronických radiátorov vrátane nástenných radiátorov, ohrievačov uterákov a dokonca teplých podláh, vďaka čomu sú vykurovacie systémy inteligentnejšie pre lepšiu energetickú účinnosť a komfort.
Tento radiátorový termostat podporuje väčšinu radiátorových ventilov so závitom M30*1,5 mm a dodávanými adaptérmi pre ventily RA, RAV a RAVL. Aqara Radiator Thermostat E1 je teraz dostupný aj u nás.

 

Funkcie:

Na rozdiel od mnohých termostatických radiátorových ventilov (TRV), ktoré sa pri meraní izbovej teploty spoliehajú výlučne na vnútorný snímač, ktorý môže byť nepresný z dôvodu blízkosti snímača k radiátoru, môže radiátorový termostat E1 prijímať údaje o teplote priamo z pripojeného teplotného snímača Aqara (vrátane HomeKitu) a regulujte radiátor na základe skutočnej teploty v miestnosti, aby ste zvýšili komfort. Navyše, po pripojení k senzoru dverí a okien Aqara môže byť termostat nakonfigurovaný tak, aby prestal vykurovať miestnosť, keď zostanú nejaké dvere alebo okno otvorené, aby sa znížilo plytvanie energiou. Vďaka širokej škále zariadení Aqara môžu používatelia vytvárať prispôsobenú domácu automatizáciu, ktorá vykuruje ich domovy iba vtedy, keď je to potrebné. 

Aplikácia Aqara Home ponúka aj rôzne možnosti automatizácie radiátorov. Je možné nakonfigurovať inteligentný plán, ktorý používateľom umožňuje nastaviť požadované teploty na rôzne časové úseky počas dňa, napríklad nastaviť ho na 5 ° C počas dňa v pracovných dňoch, keď nikto nie je doma, 25 ° C pre relaxačný večer po práci a 20 ℃ pre noc pohodlného spánku. Možné je aj geofencing, takže radiátory vykúria domov ešte pred príchodom rodiny. Ďalšou možnosťou je automatizovať radiátory na základe miestneho počasia a kúrenie sa automaticky zapne, keď lokálna teplota klesne pod určitú hranicu.

Medzi ďalšie funkcie termostatu chladiča patria:
Zoskupenie zariadení: viaceré radiátory v jednej miestnosti je možné synchronizovať tak, aby pracovali efektívnejšie a umožnili nastaviť rôzne teploty pre každú miestnosť;
Správa viacerých domov: v prípade, že máte viac ako jeden dom, používatelia môžu spravovať radiátory v každom dome samostatne a nastaviť individuálnu automatizáciu, ako je automatizácia založená na geofencing;
Režim ochrany pred zamrznutím: používatelia môžu pre tento režim vopred nastaviť teplotu medzi 5 °C – 15 °C a tento režim ľahko aktivovať, keď sú mimo mesta, aby šetrili energiu a zároveň znížili riziko zamrznutia potrubia;
12-mesačná výdrž batérie: vďaka protokolu Zigbee a energeticky účinnému hardvéru budú 2 batérie AA napájať termostat až na jeden rok používania6.
/Upozornenie: *** Výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od používania. 1-ročná výdrž batérie je vypočítaná na základe podmienok, že zariadenie je aktivované 8-krát denne počas 165 dní (vykurovacia sezóna) a zároveň počas letnej sezóny je aktívne raz za 2 týždne počas 200 dní./
Jednoduchá inštalácia a kompatibilita****: Radiátorový termostat Aqara obsahuje adaptéry, vďaka ktorým je kompatibilný s veľkou väčšinou radiátorových ventilov. Pokiaľ ide o inštaláciu, trvá len niekoľko minút a nevyžaduje ďalšie nástroje.

Technická špecifikácia:

  • Model: SRTS-A01
  • Batéria: 3V DC (2 × 1,5V AA)
  • Bezdrôtové protokoly: Zigbee 3.0
  • Rozmery: Ø 57 × 89 mm (Ø 2,24 × 3,5 palca)
  • Prevádzková teplota: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F)
  • Prevádzková vlhkosť: 0 ~ 95% RH, bez kondenzácie
  • Závitové pripojenie: M30×1,5 mm
  • Maximálny výstupný výkon
  • Zigbee: <10 dBm
  • Prevádzková frekvencia Zigbee: 2405-2480 MHz

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa Kategórie
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: