FIBARO Door / Window Sensor 2 - Dverový alebo oknový senzor (FGDW-002-1 ZW5) - Biely

Kód: FIB_FGDW-002-1_ZW5-WHT-345
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€66,99 –21 %
FIBARO Door / Window Sensor 2 - Dverový alebo oknový senzor (FGDW-002-1 ZW5) - Biely
€66,99 –21 % €52,52 €43,77 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Magnetický bezdrôtový multifunkčný Z-Wave senzor na dvere a okná, ktorý je kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Notifikácie priamo do mobilu

Radi by ste dostávali upozornenie pri každom otvorení okna, dverí alebo napríklad aj poštovej schránky? Fibaro dverový/ okenný senzor pozostáva z dvoch častí, ktoré sú vybavené obojstrannou lepiacou páskou. Jedna časť sa nalepí napríklad na zárubňu, druhá na dvere a v prípade, že sa od seba tieto dve zariadenia vzdialia už len o pár milimetrov, vy môžete dostať okamžite notifikáciu na váš smartfón či tablet. Samozrejme tu využitie ani z ďaleka nekončí. Ak sa senzory od seba vzdialia, môže sa okamžite vypnúť vykurovanie, zhasnúť svetlo, aby vám večer nenalietal dnu otravný hmyz, stíšiť hudba a naozaj mnoho-mnoho iného využitia.

Nebaví vás chodiť aj niekoľkokrát denne do poštovej schránky? Ak napríklad čakáte na dôležitú korešpondenciu, mimoriadne vhod padne upozornenie na nadvihnutie poštovej schránky, čo môže signalizovať jedine vhodený list a príchod poštárky. Ak máte malé deti, ktoré bez dozoru vystrájajú kadejaké nezbedy, určite vás a vaše ratolesti môže ochrániť doručená notifikácia, že si otvorili v detskej izbe okno, alebo pre nich zakázanú miestnosť.

Ak ste náhle odišli z domu a nie ste si úplne istí, či ste pozatvárali všetky okná, v prehľadnej aplikácii si viete kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať, či sú všetky okna naozaj dobre pozatvárané. Môžete taktiež dostať upozornenie, že sa blíži búrka či silný dážď a mali by ste radšej pozatvárať všetky okná a vyhnúť sa neželanému napršaniu do vášho príbytku. Situáciu určite dobre poznajú aj majitelia strešných okien, kedy takéto upozornenie padne mimoriadne vhod a môže vás zachrániť pred napršaním dnu a následným poškodením omietky, laminátovej či drevenej podlahy, ktorej oprava je vždy finančne aj časovo náročná.

Zariadenie v sebe okrem iného ukrýva aj teplotný senzor, takže budete mať vždy dokonalý prehľad aj o aktuálnej teplote v danej miestnosti. Ak by sa niekto rozhodol s vašim senzorom manipulovať, taktiež môžete dostať okamžitú push notifikáciu na váš smartfón či tablet a udalosť sa uloží do histórie. Nezáleží pri tom, či niekto len otvorí krytku senzora, alebo ho celý odlepí, o každom neželanom zásahu budete mať vždy dokonalý prehľad. O napájanie sa stará 1/2 AA batéria a jej výdrž je individuálna a závisí od frekvencie používania. Priemerne však vydrží až dva roky. Na potrebu výmeny batérie vás zariadenie upozorní e-mailom, alebo doručením push notifikačnej správy.

Parametre a špecifikácia:

- obsahuje integrovaný teplotný senzor

- pripojenie cez Z-Wave

- montáž na dvere alebo okno

- obojstranná páska v balení

- dosah 50 m

- podporované OS: Android a iOS

- jazyk aplikácie: slovenčina

- pripojenie cez centrálnu jednotku

- biela farba

- Z-Wave Transmitér (868.42MHz)

- Batériovo-napájané (1/2AA) s upozornením o nízkej batérii

- Rozmery (VxŠxH): 76 x 17 x 19mm

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: