FIBARO Flood Sensor HomeKit - HomeKit záplavový senzor (FGBHFS-101)

Kód: FIB_FGBHFS-101-418
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€86,90 –41 %
FIBARO Flood Sensor HomeKit - HomeKit záplavový senzor (FGBHFS-101)
€86,90 –41 % €51,10 €42,58 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Fibaro Flood Sensor je protipovodnový senzor, komunikujúci cez HomeKit, ktorý bol vyvynutý na detekciu vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fibaro Flood Senzor využíva technológiu Bluetooth low energy. Zariadenie posiela notifikáciu pri záplave, vždy keď je zistení únik vody medzi zlatými sondami.Okrem detekcie vody,  taktiež meria okolitú teplot. Senzor obsahuje ochranu proti manipulácii, premiestnení alebo otvorení krytu. 

Dôležité upozornenia:

Flood Sensor nie je Z-Wave zariadenie! Flood Sezor pracuje s technológiou Apple HomeKit.

Záplavový senzor FIBARO je senzor úniku vody a teploty, ktorý vás informuje o úniku vody a upozorňuje vás na možné záplavy. Položte ju na ťažko prístupné miesta a použite ju ako spúštač scény.

Senzor záplavy FIBARO je bezdrôtový a napájaný batériou. Pracuje na nerovných povrchoch vďaka zlatým teleskopickým sondám, ktoré tieto povrchy hravo zdolajú.

Navrhnutý byť perfektný

FIBARO Záplavový Senzor má futuristický dizajn, kompaktné rozmery a veľa dodatočných možností. Senzor bol navrhnutý tak aby sa hodil všade aj na tažko dostupné miesta.

FIBARO podporuje Apple

Zariadenia systému FIBARO sú založené na technológii Z-Wave, vďaka čomu môžu pracovať individuálne alebo v skupinách a navzájom si komunikovať a poskytujú vám neobmedzené možnosti riadenia domácej automatizácie. Podľa našej misie, automatizovať každú domácnosť a využívať výhody technológie spoločnosti Apple, FIBARO vytvorila nový rad zariadení, ktoré sú teraz kompatibilné s technológiou HomeKit.

Apple HomeKit ekosystém

Apple HomeKit ponúka jednoduchú a bezpečnú technológiu pre správu domácnosti. Technológia HomeKit poskytuje pokročilú bezpečnosť pomocou šifrovania a autentifikácie medzi zariadením HomeKit a iPhone-om, iPad-om alebo iPod-om.

Ako to funguje?

Použite zariadenie so systémom iOS cez Apple TV alebo iPad, ktoré fungujú ako riadiaca jednotka domácnosti. Hovorte príkazy. Siri totiž taktiež vie o stave zariadení HomeKit vo vašom dome.

FIBARO mobilná aplikácia

Aplikácia FIBARO umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu a konfiguráciu. Používatelia získajú rozšírené možnosti nastavenia pre zariadenia FIBARO, ktoré v aplikácii Domácnosť nie sú k dispozícii. Ak chcete pridať Fibaro zariadenie s technológiou Apple HomeKit do Vašej siete HomeKit, jednoducho naskenujte kód a potvrďte inštaláciu.

Detekcia úniku vody

Záplavový senzor FIBARO je dokonalým riešením na akomkoľvek mieste, kde sa predpokladá netesnosť. Vďaka svojmu dizajnu môže byť zariadenie umiestnené aj na miestach s tažším prístupom, ako je pod vaňou, umývačkou riadu a mnohými inými ťažko dostupnými priestormi.

Meria teplotu

So vstavaným senzorom teploty, ktorý meria aktuálnu teplotu v miestnosti, senzor poskytuje informácie, ktoré môžete použiť na lepšie spravovanie vášho vykurovacieho systému.

Ochrana proti manipulácii

Z bezpečnostných dôvodov je záplavový senzor FIBARO chránený proti otvoreniu alebo zničeniu. Takisto akýkoľvek pohyb alebo premiestnenie, ktoré by mohlo zastaviť senzor, aby slúžil svojej úlohe, spustí alarm.

Akustický a vizuálny alarm

Zabudovaná alarmová siréna a farebná RGB dióda vám pomôžu rýchlo reagovať v prípade povodní, rýchlej zmeny teploty alebo akéhokoľvek pokusu o manipuláciu so snímačom. Kryt je odolný voči striekajúcej vode, umožňuje priamy kontakt s kvapalinou a zabraňuje ponoreniu, ktoré by spôsobilo prerušenie komunikácie.

Chráni neprístupné oblasti

FIBARO môže byť inštalovaný na ťažko dostupných miestach a môže pracovať na ľubovoľnom mieste, ktoré potrebujete.

Vypnite rizikové zariadenie

Voda pod chladničkou? Nebojte sa, záplavový senzor FIBARO v spolupráci s inými zariadeniami s funkciou HomeKit automaticky vypne chladničku, aby sa ochránil celý elektrický systém pred poškodením.

Podlahové kúrenie

Je veľmi ťažké určiť optimálnu teplotu a vypnúť vykurovanie v správnom čase, aby ste predišli nepríjemným teplotám. Vďaka integrovanému snímaču teploty vás FIBARO Záplavový Senzor informuje o aktuálnom stave.

Upozornenie pri manipulácii so senzorom

FIBARO Záplavový Senzor je krásny, takže je žiaduce, aby ste si ho bližšie obzreli. Vďaka zabudovanému detektoru manipulácií budete vedieť o akomkoľvek premiestnení alebo premiestnení. Tiež sa zistí akýkoľvek pokus o otvorenie záplavového senzora.

Bezdrôtová aktualizácia

Záplavový senzor FIBARO bol navrhnutý tak, aby sa jeho firmvér automaticky aktualizoval pomocou jediného kliknutia v mobilnej aplikácii.

 

Technická špecifikácia:

 • Napájanie: 3.0 V DC batéria
 • Typ batérie: CR123A
 • Dodržiavanie smerníc EÚ: RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU
 • Rádiový protokol: Bluetooth® Low Energy
 • Rádiová frekvencia: 2.4 GHz
 • Dosah: do 50 m (voľný dosah) (164 stôp)
 • Prevádzková teplota: 0-40°C (32-104°F)
 • Rozsah merania teploty: 0-40°C (32-104°F)
 • Presnosť merania teploty: ± 0,5°C (± 0,9°F)
 • Rozmery (priemer x výška): 72 x 28 mm (2,8 x 1,1 palca)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.27 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: