FIBARO Intercom - IP videovrátnik (FGIC-002)

Kód: FIB_FGIC-002-781
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€599 –21 %
FIBARO Intercom - IP videovrátnik (FGIC-002)
€599 –21 % €469,62 €391,35 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Multifunkčný inteligentný videovrátnik ktorý vždy a za každých okolností ochráni váš domov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vynikajúca kvalita zvuku

Vďaka svojím schopnostiam dokáže FIBARO Intercom dokonale vidieť a počuť. Všetky hlasy zvonku sa k vám dostanú rovnako čisto a zreteľne, akoby vaša návšteva stála hneď vedľa vás.

Kúzlo vášho hlasu

Váš strážca bude vždy s vami. Rýchlo sa naučí spoznať váš hlas1 a iba Vám otvorí dvere do miestností, do ktorých nebudete môcť vstúpiť nikto iný. Vaše tajomné komory vždy zostanú tajomstvom.

Automatická sekretárka

Už viete, že vášmu nič neujde strážcovi. Teraz návšteva, ktorá ťa nezastihne doma, mu bude môcť zanechať odkaz, ktorý si budete môcť kedykoľvek vypočuť.

Prehrávanie nahrávok

Magická sila FIBARO Intercom mu umožňuje chrániť nielen váš domov, ale aj vaše okolie. Bez prestávky sleduje, čo sa deje pred vašimi dverami. Jeden podozrivý krok stačí na prebudenie jeho ostražitosti. O sekundu neskôr vám zavolá.

Vezmite si domov na dovolenku

Strážca nikdy nespí. Namiesto toho vie, že potrebujete odpočinok a bude strážiť váš domov, keď idete na dovolenku. Jediné, čo musíte urobiť, je mať s vami telefón a dokonca aj za siedmimi horami budete môcť skontrolovať, kto stál pred dverami, alebo pustiť dovnútra, komu dôverujete.

Aplikácia FIBARO Intercom

Hovorili tomu magické kúzla, teraz to nazývajú aplikáciami, ale bez ohľadu na meno fungujú rovnako a umožňujú, aby ste požiadali svojho strážcu, aby urobil čokoľvek chcete.

Technologicky vyspelá technológia obrazu

Svet videný očami FIBARO Intercom je jasný ako krištáľ. Váš strážca vám ukáže realitu takú, aká je. Obraz, ktorý ukazuje, je očarujúci a plynulý.

Najvyššia kvalita obrazu

FIBARO Intercom je ostražitý strážca, pripravený slúžiť v najhorších podmienkach. Ani zlé svetlo, ani nepríjemné počasie ho neoklamú. Vždy vám jasne ukáže tvár toho, kto bude stáť pred dverami.

Živé zobrazenie

FIBARO Intercom bude nielen váš strážnik, ale aj špión. Vďaka tomu budete mať možnosť nahliadnuť do ktorejkoľvek miestnosti svojho domu kedykoľvek počas dňa alebo noci. Objavíte všetky tajomstvá svojho domu, ako napríklad kto kradne sladkosti z vašej kuchyne? Sú skutočne na vine deti, alebo je možné, že pod vašimi schodmi žijú škriatkovia...

Vynikajúca viditeľnosť

FIBARO Intercom je tiež verným spojencom v boji proti temnote. Vo chvíli, keď sa u vás doma usadí, jasne uvidíte tvár každého hosťa, aj keď príde aj v najtemnejšej noci. Takže sa nebojte vlkolakov a upírov - váš ochranca sa o nich dokáže postarať.

Domov, sladký domov

Chcete sa cítiť ako čarodejník, ktorý sa vracia do svojej veže? To je dobré, pretože váš strážca nikdy nespí. Bude sa tešiť na váš návrat a splní každé želanie. Privíta vás s vypnutým alarmom, zapnutým svetlom, obľúbenou hudbou a všetkým, čo chcete.

Nové otvorenie... vašich dverí

V okamihu, keď sa spojíte s FIBARO Intercom a naučí sa spoznať váš hlas, môžete svoje kľúče odložiť na bok. Stačí, keď mu pošlete signál cez mobil alebo mu zavoláte pred dverami, a dvere vášho domu sa pre vás okamžite otvoria.

Hlasové ovládanie

FIBARO Intercom nie je len neviditeľným strážcom, ale aj verným pomocníkom. Nemusíte odkladať ťažké nákupy, aby ste našli kľúče v jednej zo stoviek vreciek alebo v kavernálnej hĺbke kabelky. Všetko, čo musíte urobiť, je povedať vaše tajné heslo a FIBARO Intercom vám otvorí dvere.

Bluetooth komunikácia

A niekedy ani nemusíte otvárať ústa! Jediné, čo musíte urobiť, je priblížiť sa k domovu a FIBARO Intercom zistí váš telefón sám o sebe, čo vám stačí otvoriť dvere.

Diaľkové ovládanie

Telefón vám tiež umožní kontaktovať FIBARO Intercom na diaľku. Nebojte sa, že niekto z vašej rodiny znova zabudne na svoje kľúče. Pošlite svoje želanie vášmu strážcovi, ktorý otvorí dvere každej zabudnutej duši. Skutočný ochranca by sa mal starať o celú rodinu, však?

Zadajte svoj PIN

Ak chcete zadať kód PIN, kúzelná sada štyroch čísel, ktoré otvoria vaše dvere alebo bránu, uchopte strieborný prstenec a jednoducho ich otočte.

Vždy v kontakte

Snívali ste už strážcovi, ktorý by bezpečne doviedol vaše deti domov? FIBARO Intercom síce toto nedokáže, ale upozorní vás na to, keď sa vaše deti vrátia domov a každý deň vám poskytne neoceniteľnú úľavu.

Unikátny kód

Tí, ktorí si zaslúžia vašu dôveru, môžu získať svoje vlastné čísla PIN, vďaka ktorým ich FIBARO Intercom pustí dovnútra

Aplikácia pre vašich príbuzných

Okrem toho nebudete jediný, kto velí videovrátniku FIBARO Intercom. Pomôže tiež každému členovi vašej rodiny, ktorému bolo zverené rovnaké kúzlo ako máte vy. Oop! Nie kúzlo! Teraz to nazývajú aplikáciou.

Ovládanie dvoch brán

FIBARO Intercom, ako by sa mal opravdivý ochranca, by sa nemal zaujímať, aké dvere máte. Postará sa o každý vchod a ovláda dve brány súčasne.

Odolný voči všetkým podmienkam

A kúzlo, ktoré FIBARO Intercom skrýva, je všemocné a nezničiteľné. Nebojí sa neznesiteľných horúčav ani extrémneho chladu, nebude ho obťažovať prach, dážď alebo sneh. Bude strážiť bez ohľadu na počasie.

Prispôsobené vášmu domovu

FIBARO Intercom sa postará o váš domov. Na vašu žiadosť otvorí bránu alebo bránu, vypne alarm a nechá členov domácnosti v teplom interiéri, a dokonca vám umožní pozrieť sa dovnútra, keď ste ďaleko. Nie je ani náladový a je možné ho pripojiť cez ethernet aj WiFi. Koniec koncov, je to moderný strážca ...

Ochrana proti krádeži

Samotný FIBARO Intercom, aj keď to vyzerá nevinne, sa môže tiež brániť. Objaví prítomnosť zlodeja, ktorý sa ho odváži ukradnúť a pamätá si každý pokus o krádež, dokonca urobí fotografiu kriminálnika a pošle vám ju.

Váš bezpečný domov

Pre tých, ktorí si cenia pokojný spánok, sa FIBARO Intercom ukáže byť veľmi cenným spojencom. Všetko, čo potrebujete, je podozrivá aktivita alebo chyba v zadaní kódu PIN, a váš strážca vás okamžite upozorní na alarm.

Integrácia s monitorovacím systémom

Ak je to potrebné, váš FIBARO Intercom spojí svoje sily s ostatnými kamerami a spoločne ochráni váš domov. Nič, čo sa deje vo vnútri vášho domu, neunikne jeho pozornosti. Spite pokojne.

Profesionálna inštalácia

FIBARO Intercom je kúzelný priateľ, ale nemusíte študovať mágiu, aby ste sa s ním spriatelili. Naši adepti vám pomôžu a nainštalujú ho za vás. A ak si budete priať, prepoja celý systém FIBARO dohromady.

Váš FIBARO Intercom

Váš nový ochranca má ostrý zrak, dokonalý sluch, perfektnú pamäť a nikdy nespí. Vďaka tomu sa prestanete báť toho, čo je najdôležitejšie - domov a bezpečnosť vašich blízkych - a preto sa zápas s každodenným životom bude určite javiť ľahší.

Dôležité upozornenia:

Na spustenie Intercomu potrebujete vaše Android / iOS zariadenie pripojiť k lokálnej Wi-Fi sieti, aplikáciu FIBARO Intercom, účet FIBARO ID (ktorý sa nastavuje v procese konfigurácie riadiacej jednotky Fibaro).

Toto zariadenie nie je Z-Wave. Zariadenie môže byť pripojené k domácej sieti cez Ethernet (odporúčané) alebo Wi-Fi.

Vyžaduje otvor pre montážnu škatuľu s rozmermi 65 mm x 75 mm (priemer x hĺbka).

Neinštalujte zariadenie na miesto s priamym slnečným žiarením! Prístroj neumiestňujte na miesta vystavené dažďu alebo hroziacim záplavám.

Kľúčové vlastnosti:

 • Videovrátnik

 • Vstavaný mikrofón

 • Rozlíšenie Full HD kvality a 180° objektív

 • Nočné videnie

 • Ovládanie dvoch brán - dve relé výstupy

 • WiFi, Ethernet a Bluetooth

 • Otváranie brány pomocou PINU

 • Notifikácie udalostí

 • Slot pre SD karty

Technické detaily

 • Komunikačné protokoly: Ethernet 10/100BASE-TX, Wi-Fi a/b/g/n 2,4/5GHz, Bluetooth® low energy
 • Napájanie: 12V DC a/alebo 48V PoE
 • Napájacie parametre DC: 12V +/- 10%, 1A LPS
 • Parametre PoE (PSE): 36-57V, 350mA (802.3af, trieda 0)
 • Spotreba energie: až 5W
 • Prierez vodiča: 0,14 - 0,34 mm2 (AWG 26 - AWG 22)
 • Kategória ethernetového kábla: CAT-5e
 • Odporúčaná minimálna šírka pásma internetového pripojenia: rýchlosť uploadu 5 Mbit/s; Rýchlosť sťahovania 5 Mbit/s
 • Terminály: N1, N2: NC, max. 5V/1mA, suchý kontakt; TMP: NC, max. 12V DC/50mA, izolované; R1, R2: max. 30V/1A (SELV), relé
 • Prevádzková teplota: -30°C - 40°C
 • Trieda ochrany IP: IP54
 • Vonkajšie rozmery steny (Ø x hĺbka): 85 x 37 mm
 • Rozmery inštalačného boxu (Ø x hĺbka): 65 x 75 mm
 • Hmotnosť: 370 g

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Videovrátnici
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.91 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: