Unifi Camera G3 FLEX

Kód: 2490
Neohodnotené
Značka: Ubiquiti
€101,06 €84,22 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

Štýlová Full HD (1080p) mini vežová kamera s infračervenými LED diódami a všestrannými možnosťami montáže pre vnútorné aj vonkajšie inštalácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

UniFi Camera G3 Flex je denná/nočná bezpečnostná kamera, ktorá ponúka ostré 1080p video s IR funkciou. Flexibilita držiaka umožňuje umiestniť kameru kamkoľvek, napríklad na stôl, na vnútornú stenu, na vonkajšiu stenu, na stĺp, dokonca aj na strop. UniFi Video kamera 3. generácie (UVC-G3-FLEX) poskytuje ostrý obraz vo Full HD rozlíšení s možností nočného videnia a s podporou PoE napájania podľa štandardu 802.3af. Kamera je ideálna pre zabezpečenie kancelárie, obchodu, hotelu nebo priemyselného objektu.
UniFi Video kamery G3 poskytujú rozlíšenie 1080p s 25 snímkami za sekundu v dennom i nočnom režime. Nahrávanie videa je možné kontinuálne, aj pri detekcii pohybu.

Kamera ponúka možnosť rotácie vertikálne 63° a horizontálne 60°. Vďaka flexibilným držiakom ktoré sú súčasťou balenia, môžete kameru nainštalovať skutočne kdekoľvek. 

Kamera naviac obsahuje citlivý integrovaný mikrofón pre kvalitný záznam zvuku.

IP kamera UniFi Video G3-FLEX je súčasťou produktovej rady Enterprise, ktorej najväčšou prednosťou je centralizovaná správa všetkýuch zariadení v jednom softwary. Ide o prepracovaný kontrolér UniFi Video pre ovládanie kamier, ktorý je kompatibilný s Windows a Linux. 

Ukladať záznam je možné na miestny disk alebo na nahrávací server UniFi Video s integrovaným 2 TB diskom a predinštalovaným softwarom UniFi Video. Ďalšou výhodou je možnosť správy pomocou aplikácie do mobilných zariadení. 

Dôležité upozornenia:

Kamera podporuje napájanie PoE 802.3af.

Balenie neobsahuje PoE injektor.

*Minimálne požadavky: UniFi Video kontrolér 3.9.2 a vyšší. Operačný systém 64-bit Microsoft Windows 10/8/7, Ubuntu 14.04 alebo 16.04, alebo Debian 7.0. CPU 1.86 GHz (a vyšší), minimálne 4GB RAM. Software UniFi Video je neustále vylepšované, a preto doporučujeme vždy používať aktuálnu verziu, kterú stiahnete na stránkach Ubiquiti v sekcii Downloads.

Kľúčové vlastnosti:

1080p, 25 FPS video
Denné a nočné nahrávanie s integrovanými IR LED diódami
Odolné voči poveternostným vplyvom s plastovými vstrekovacími časťami
Všestranné držiaky na stôl, vnútorné / vonkajšie nástenné, stĺpové a vnútorné / na strop
Vstavaný mikrofón
Kompatibilný s PoE

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa Kategórie
Záruka: 24