FIBARO Home Center 3 - Riadiaca jednotka (FGHC3-001)

Kód: FIB_FGHC3-001-715
Tip
Neohodnotené
Značka: FIBARO
€679 –21 %
FIBARO Home Center 3 - Riadiaca jednotka (FGHC3-001)
€679 –21 % €532,34 €443,62 bez DPH
Skladom - u Vás do 3dní
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Najpokročilejšia inteligentná riadiaca jednotka pre vašu inteligentnú domácnosť obohatená o 1.3x rýchlejší procesor, 2x viac RAM, 50% lepší dosah ako Home Center 2.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti:

 • Protokoly Z-Wave Plus, Zigbee, Bluetooth LE, WiFi (2.4 aj 5 GHz), 433 MHz, 868 MHz, podpora integrácie s Nice zariadeniami
 • 1.3x rýchlejší procesor, 2x viac RAM, 50% lepší dosah ako Home Center 2
 • Profily domu, automatizačné scény, alarm panel, diaľkové ovládanie a iné...
 • Hlasové ovládanie cez Android Auto a CarPlay

Riadiaca jednotka HC3 je srdcom Vášho inteligentného systému. Inteligentne riadi a zabezpečuje dokonalú spoluprácu všetkých vašich zariadení. Tie vďaka nej fungujú správne a podľa vašich predstáv. Jej výkon dosahuje najvyššej kvality. Vďaka vysoko sofistikovaným komponentom nemá konkurenciu. HC3 je bez pochýb najvýkonnejšia centrálna jednotka na trhu. Pracuje oveľa rýchlejšie, bezpečnejšie a omnoho komplexnejšie ako jej predchádzajúca verzia HC2. Je obohatená o protokoly (Nice, ZigBee a Wi-Fi.) 

Jedna riadiaca jednotka na všetko

HC3 funguje ako centrálne riadiace centrum, ktoré prevádzkuje zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak Vám nestačia Z-Wave a Nice zariadenia, Home Center 3 je tiež pripravená na ZigBee, takže používatelia môžu štandardne integrovať hardvér pomocou tohto protokolu. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby získavali aktualizácie softvéru, ktoré sprístupnia nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli riadiacej jednotke rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3 je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

Bohatý interiér nestačí:

Elegantný tvar, štýlový dizajn a harmonické zladenie k dokolanalosti čiernej s medenou zabezpečili Home Center 3 prvenstvo v prispôsobení sa akémukoľvek interiéru. Vonkajší kryt je veľmi jemný na dotyk ale nezanecháva odtlačky prstov na povrchu. 

10 rokov skúseností z inteligentnej automatizácie domácnosti:

Na základe pokročilých používateľských skúseností je nová HC3 obohaténa o  funkcie, ktoré zákazníci v dnešnej dobe skutočne požadujú. Výsledky ktoré Fibaráci získali vďaka 10-ročným skúsenostiam svojich používateľov, inštaláterov a developerov priniesli novú riadiaciu jednotku HC3, ktorá má teraz:

- vstavané antény optimálne nakonfigurované na rozšírenie dosahu

- nevyžaduje káblové pripojenie k routeru

- Wi-Fi umožňuje oveľa ľahšie pripojenie

- intuitívny sprievodca nastavením systému uľahčuje začiatočné kroky inteligentného domu pre používatela

- vývojový proces pre inštalatérov, je nastavený tak, aby umožňoval viac mimoriadne užitočných funkcií.

HC3 je nastavená zvládnuť neustály pokrok a rastúce požiadavky elektroniky a svojich používateľov. Vďaka tomu je dlhodobou riadiacou jednotkou, ktorá bude riešiť veľkú väčšinu zmien v priemysle. Myšlienkou je znížiť problémy zákazníkov a znížiť uhlíkovú stopu na minimum. Spoločnosť Fibaro aktívne podporuje svojich používateľov Home Center 3 štandardizovanými aktualizáciami, ktoré prinesú relevantnosť a kompatibilitu novým integráciám zavedeným do systému a odstránia tak možné zlyhania hardvéru. 

Bezpečnosť a stabilita:

Hlavným záujmom spoločnosti Fibaro je zabezpečovať maximálnu bezpečnosť a stabilitu inteligentnej domácnosti. Fibaro dlhodobo úzko spolupracuje s bezpečnostnými lídrami, ako je Kaspersky, s cieľom zabezpečovať prvotriednu kvalitu ochrany pred potenciálnymi hrozbami hackerov. Šifrovaný prenos a vysokokvalitné komponenty umoňujú zariadeniu pracovať bez prístupu na internet, cloud bez ohrozenia svojich kĺúčových funkcií. A preto sa nemusíte obávať deaktivácie poplachového systému v prípade výpadku internetu. Bezpečnosť pochádza zo zálohovania systému v zariadení a cloudu, daemon-a, ktorý monitoruje zdravie systému a štvorjadrového procesora a 2 GB pamäte. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka je výrazne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva viac úloh súčasne. Dokonalá synergia hardvéru a softvéru, rozsiahle skúšky komponentov a vysokovýkonný softvér umožňujú HC3 dosahovať bezprecedentné výsledky rýchlosti pri zachovaní stability a predvídateľnosti systému.

Home Center 3 získalo certifikát VDE, nezávislú výskumnú jednotku zaručujúcu elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a typovú skúšku EÚ Certificate.

Pre začiatočníkov a odborníkov:

Vďaka intuitívnemu procesu nastavenia, ktorý používateľa vedie krok za krokom je inštalácia systému jednoduchá aj pre začiatočníka. Sprievodca inštaláciou Vás prevedie cez základné parametre automatizácie až po sadu vynaliezavých funkcií, ktoré riešia najrôznejšie potreby používateľov (scenáre automatizácie). Skúsenejší používatelia  ocenia stovky kľúčových funkcií, ktoré pomohli vytvoriť zdieľaním vlastných skúseností s odborníkmi FIBARO, vrátane možnosti prispôsobenia automatizácie pomocou nástrojov, ako sú blokové scény, LUA event-y alebo Quick Apps (rýchle aplikácie). 

 

Stabilita a jedinečný výkon

1.3x rýchlejší procesor ako Home Center 2

 • Home Center 3 - 4x1,2 GHz
 • Home Center 2 - 2x1,8 GHz

2x viac RAM pamäte ako Home Center 2

 • Home Center 3 - 2GB
 • Home Center 2 - 1GB

50% väčší dosah ako Home Center 2

 • Home Center 3 - up to 150m
 • Home Center 2 - up to 100m

Rýchly proces konfigurácie

Nový proces konfigurácie je omnoho jednoduchší a rýchlejší. Inteligentný domáci systém, ktorý je prispôsobený potrebám obyvateľov, je v priebehu niekoľkých desiatok minút pripravený na použitie.

Panel zariadení - všetko na jednom mieste

Všetky zariadenia pripojené k systému sú teraz k dispozícii na jednej obrazovke. Aby sa skrátil čas potrebný na vytvorenie systému FIBARO, inštalátor ich priradí miestnostiam, zmenám ikon a parametrov na jednej obrazovke. Už žiadne skákanie medzi niekoľkými kartami alebo stránkami.

Jedinečný prístup ku kvalite

Pri navrhovaní Home Center 3 sme sa zamerali na používateľov, ktorí od začiatku vyžadujú najvyššiu kvalitu. V našom oddelení výskumu a vývoja sme sa rozhodli navrhnúť špecializovanú platformu od nuly. V porovnaní s riešeniami dostupnými na trhu je to špičkový výkon a spoľahlivosť v jednom.

Prispôsobené profily domácnosti

Prispôsobené profily je súbor nastavení, ktoré prispôsobujú celý domov tak, ako chcete. Profily automatizácie sú akcie na jedno kliknutie na správu inteligentných domácich scenárov. Osoba opúšťajúca dom si môže zvoliť profil „neprítomnosti“ a systém urobí zvyšok vrátane vypnutia všetkých svetiel, zníženia teploty, zapnutia alarmu alebo zatvorenia žalúzií.

Pokročilé plány

Navrhli sme spôsob, ako vytvoriť plány tak, aby boli pre používateľov ešte intuitívnejšie.

Lepší alarmový panel

Konfigurácia poplachového systému nikdy nebola taká rýchla a intuitívna. Všetky alarmové zariadenia sú umiestnené na jednom mieste.

Prelom pri tvorbe automatizácií

Vytváranie scén je teraz omnoho jednoduchšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým. Bloky automatizácie umožňujú vytvárať základné aj najbežnejšie automatizačné alebo zložité scenáre kombinujúce množstvo parametrov.

Auto, ktoré pozná Váš inteligentný domov

Hlasové ovládanie dostupné v aute prináša inteligentnú správu domu priamo do vášho automobilu vybaveného systémom Android Auto a CarPlay. Plná kontrola nad domácimi zariadeniami na ceste vám umožní pripraviť si domov na návrat alebo zapnúť celý bezpečnostný systém pri opustení domu.

Technická špecifikácia:

 • Procesor: Quad-core Arm Cortex A53 (1.2 GHz)
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 8 GB
 • Napájanie: 12V DC
 • Rozmery: 220x140x35 mm
 • Protokol: Viacero rádio protokolov s rôznymi frekvenciami
 • Z-Wave (500): 868.0-868.6 MHz 869.7-870.0 MHz
 • 433MHz (OOK, FSK, GFSK): 433.54-433.92 MHz
 • 868 MHz (OOK, FSK, GFSK): 868.3-868.94 MHz
 • ZigBee: 2405-2480MHz
 • Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac): 2400-2483MHz 5150-5350MHz
 • Bluetooth Low Energy: 2402-2480MHz

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: